ROCKSTAR 125

Cena (model 2024):

12 999 zł

Pojemność

125 ccm

Maksymalna moc

14.0 KM

Maks. moment obrotowy

11.2 Nm

Imponująca moc – niskie zużycie paliwa

Jednocylindrowy, chłodzony cieczą silnik ROCKSTARA 125 generuje moc 14 KM przy 9500 obr./min, a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 11,2 Nm przy 7000 obr./min. Te imponujące osiągi są połączone z wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, rzędu 2,3L na 100 kilometrów (WMTC3). Przy pojemności zbiornika wynoszącej 14 litrów możesz przejechać na nim ok. 600 kilometrów na jednym tankowaniu!

Ekran LCD

Łatwe do odczytania parametry pojazdu są wyświetlane cyfrowo na ekranie LCD motocykla. Kierownica o zmiennym przekroju zapewnia doskonałe prowadzenie motocykla dzięki precyzyjnemu dobraniu długości i kształtu.

Lampa LED o klasycznym kształcie

Okrągła lampa przednia nawiązuje swoim kształtem do stylistyki retro, jednocześnie wykorzystując nowoczesną technologię LED.

Lampa tylna i kierunkowskazy

Zarówno tylna lampa, jak i okrągłe kierunkowskazy są również wykonane w technologii LED, co stanowi udane połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną technologią.

Aluminiowy wahacz

Pomimo małej pojemności skokowej, jednocylindrowy ROCKSTAR 125 nie idzie na kompromisy w wyposażeniu, o czym świadczy aluminiowy wahacz, który zmniejsza całkowitą masę motocykla.

Tylny amortyzator Monoshock

Za tylną amortyzację odpowiada amortyzator centralny (Monoshock) o średnicy 34 mm, dbający o komfort zarówno kierowcy, jak i pasażera.

 

Składane podnóżki pasażera

Składane podnóżki pasażera mają aluminiowe podstawy o neoklasycznym wykończeniu, dodając detale, które windują ogólny wizerunek ROCKSTAR-a 125 na wyższy poziom.

 

Wygodna klasyczna kanapa

Jednoczęściowa kanapa w stylu retro zapewnia wygodę kierowcy oraz pasażerowi.
Zewnętrzne szwy kanapy to kolejny klasyczny akcent w konstrukcji motocykla.

SPECYFIKACJA

Typ silnika: 1-cylindrowy, 4-zaworowy, 4T, chłodzony cieczą

Pojemność skokowa silnika: 125 ccm

Maks. moc: 14.0 KM / 9500 rpm

Maks. moment obrotowy: 11.2 Nm / 7000 rpm

Zapłon: ECU

Układ paliwowy: E.F.I. BOSCH

Rozrusznik: elektryczny

Skrzynia biegów: 6-stopniowa manualna

Hamulce przód: hydrauliczny hamulec tarczowy, tarcza hamulcowa Ø 276 mm, zacisk 2-tłoczkowy (Ø25 mm), CBS

Hamulce tył: hydrauliczny hamulec tarczowy, tarcza hamulcowa Ø 220 mm, zacisk 1-tłoczkowy (Ø34 mm), CBS

Przednie zawieszenie: widelec Upside-down ( skok 115 mm x Ø30 mm)

Tylne zawieszenie: amortyzator centralny (Monoshock)

Przednia opona: 110/70-17

Tylna opona: 140/70-17

Waga: 160 kg

Długość: 2051mm

Szerokość: 818 mm

Wysokość: 1136 mm

Wysokość siedziska: 775 mm

Rozstaw osi: 1370 mm

Pojemność zbiornika paliwa: 14 L

Zużycie paliwa: 2,3L / 100 km (WMTC3)*

GALERIA

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).  DAYTONA Motors zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanym modelu. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem DAYTONA Motors.