MISTA 125

Cena (model 2024):

14 799 zł

Pojemność

125 ccm

Maksymalna moc

14.6 KM

Maks. moment obrotowy

12.5 Nm

Reflektory LED i DRL

Światła drogowe z 4 diodami LED równomiernie rozprowadzają światło poszerzając pole widzenia. Światła do jazdy dziennej (DRL) mają kształt szachownicy, rozciągającej się do górnej zewnętrznej części osłony chłodnicy, nadając skuterowi jeszcze bardziej dynamicznego charakteru.

Doświetlanie zakrętów

Funkcja Cornering Light ma za zadanie zapewnić bezpieczną jazdę nocą. W trakcie pokonywania zakrętów aktywowana jest dodatkowa wiązka światła skierowana do wnętrza zakrętu, w celu bezpośredniego oświetlenia obszaru, unikając „martwych punktów”, a tym samym zapewniając lepszą widoczność, komfort i bezpieczeństwo.

Unikalne tylne światła LED

Tylne światła LED o charakterystycznym kształcie skrzydeł dodają szczególnego uroku oraz jednocześnie podkreślają sportowy charakter skutera.

Ekran LCD 7"

Duży, 7-calowy ekran LCD o wysokiej rozdzielczości zapewnia kierowcy wszystkie niezbędne informacje.

PRĘDKOŚCIOMIERZ | OBROTOMIERZ | PRZEBIEG CAŁKOWITY | PRZEBIEG DZIENNY | TEMPERATURA OTOCZENIA | TEMPERATURA PŁYNU CHŁODNICZEGO | POZIOM PALIWA | ZEGAR

Keyless i alarm

Skuter jest wyposażony w system bezkluczykowy (keyless) wykrywający kluczyk z odległości 1,5 metra. Uruchom skuter, po prostu mając kluczyk w kieszeni.

Ponadto, MISTA posiada wbudowany system alarmowy z możliwością regulacji stopnia czułości.

Mocny i wydajny silnik

MISTA napędzana jest nowym, czterozaworowym, chłodzonym cieczą silnikiem DAYTONA. Układ chłodzenia zlokalizowany jest od strony silnika, co pozwoliło wyeliminować zbędne orurowanie. Silnik generuje moc 14,6 KM przy 8500 obr./min i moment obrotowy 12,5 Nm przy 6500 obr./min. Skuter wyposażony jest w  przekładnie odśrodkową CVT oraz układ wtryskowy BOSCH. Zużycie paliwa wynosi 2,4 l/100 km (WMTC3).

Układ hamulcowy z ABS

Skuter jest wyposażony w dwa hamulce tarczowe z dwutłoczkowym zaciskiem z przodu oraz jednotłoczkowym z tyłu. Dwukanałowy ABS zapewnia doskonałą kontrolę oraz krótszą drogę hamowania.

Komfortowe zawieszenie

Przednie zawieszenie z widelcem teleskopowym o skoku 115 mm i średnicy 35 mm oraz tylne z podwójnymi, regulowanymi olejowo-gazowymi amortyzatorami o skoku 115 mm i średnicy 33 mm, doskonale sprawdzają się nawet w terenie, optymalizując kontrolę i komfort kierowcy.

Regulowana przednia szyba

Jednym ruchem ręki dopasujesz owiewkę do swoich potrzeb (dwie pozycje szyby do wyboru).

Funkcjonalne schowki i gniazdo USB

W 23 litrowym schowku pod kanapą zmieścisz swój kask.

Port USB 5V 2A umieszczony jest w idealnej pozycji do ładowania nawigacji GPS lub smartfona, które umieścisz na kierownicy.

W zamykanym podręcznym schowku, który znajduje się po lewej strony kierowcy, znajdziesz gniazdo zasilania 12V z zestawem zapalniczki.

Duży zbiornik paliwa

Dzięki dużej pojemności zbiornika paliwa wynoszącej 9,3 litra, w połączeniu z niskim zużyciem paliwa przez nowoczesny silnik DAYTONA, skuter osiąga wysoki zasięg, niezbędny podczas długich i beztroskich przejażdżek. Dodatkowo, umieszczenie wlewu paliwa w przegrodzie skutera zapewnia łatwe tankowanie.

SPECYFIKACJA

Typ silnika: 1-cylindrowy, 4-zaworowy, 4T, chłodzony cieczą

Pojemność skokowa silnika: 125 ccm

Maks. moc: 14.6 KM / 8500 rpm

Maks. moment obrotowy: 12.5 Nm / 6500 rpm

Zapłon: ECU

Układ paliwowy: E.F.I. BOSCH

Rozrusznik: elektryczny

Skrzynia biegów: CVT

Hamulce przód: Hydrauliczny hamulec tarczowy, tarcza hamulcowa Ø 256 mm, ABS

Hamulce tył: Hydrauliczny hamulec tarczowy, tarcza hamulcowa Ø 220 mm, ABS

Przednie zawieszenie: Widelec teleskopowy ( skok 115 mm x Ø35 mm)

Tylne zawieszenie: Podwójny amortyzator olejowo-gazowy, regulowane (Ø33 mm)

Przednia opona: 110/80-14 53P

Tylna opona: 130/70-13 63P

 

 

Waga: 149 kg

Długość: 1964 mm

Szerokość: 735 mm

Wysokość: 1186 mm

Wysokość siedziska: 775 mm

Rozstaw osi: 1343 mm

Prześwit: 165 mm

Pojemność zbiornika paliwa: 9.3 L

Zużycie paliwa: 2,4L / 100 km (WMTC3)*

GALERIA

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).  DAYTONA Motors zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanym modelu. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem DAYTONA Motors.